Vinüüil, plastiku ja seemisnaha parandus

Vaatamata sellele, et autos kasutatakse väga vastupidavaid materjale – aja jooksul nad vananevad. Võivad tekkida kulunud kohad, kriimustused, praod, suitsuaugud, tavaline määrdumine. Lisaks peab teadma, et mõned autotootjad kasutavad  naha asemel vinüüli, mis eriti ei sobi meie kliimavööndisse ja kulub oluliselt kiiremini kui nahk. Kahjuks ise pole võimalik likvideerida sarnaseid probleeme sealjuures säilitades auto korralik välimus. Katkise osa vahetamine või kogu salongi sisu vahetamine võib osutada kulukaks ja milleks seda teha, kui eksisteerib tehnoloogia, mis võimaldab parandada lokaalselt sarnaseid probleeme.

Milles seisneb lokaalne parandus?

Esiteks lokaalse paranduse puhul on tihti vaja parandada ainult väike osa – mõned ruutsentimeetrid. Sel juhul ei ole vaja vahetada tervet istet või mingit salongi osa.

Teiseks, lokaalne parandus ei nõua parandava osa lahtivõtmist. Näiteks selleks, et parandada auk istmel ei ole vaja istet autost välja võtta. Saab parandada ainult vigastatud kohta. Kogu töö on võimalik teostada nii, et iste on autos, mis omakorda hoiab kokku aega.

Kolmandaks, kuna parandatakse ainult katkist osa siis raha kulub oluliselt vähem.

Mida saab parandada?

Parandada saab armatuurlauda, kõiki plastmassosi mis on viga saanud, kunstnahka ja naturaalseid nahkistmeid ja nende osasid ning tekstiilivigastusi. Näiteks mingit kriimustust või auku on võimalik parandada paari tunni jooksul.

Lokaalne parandus on universaalne teenus, mis on ka selle eelis.

Millest seisneb lokaalne parandus?

Paranduse esimene etapp on tööpinna ettevalmistamine. Pind on vaja  puhastada, eemaldada mustus ja rasv. Ainult peale seda on võimalik avastada katkise osa õige värv.

Siis pind silutakse. Parandamist vajav auk täidetakse täidisega. Sõltuvalt parandatavast osast täidis võib olla nii pehme kui jäik.

Kolmas etapp – parandatavale osale kantakse tervete osade tekstuur ja joonis. Kasutatav unikaalne tehnoloogia võimaldab dubleerida tervete osade tekstuuri ja joonised katkistele osadele.

Mida Te lokaalse paranduse tulemusena saate?

Lokaalse paranduse tulemuseks Te saate seest puhta auto isegi kui parandatakse ühte väikest kohta!

Te saate täiesti parandatud interjööri. Te ei märka kohta, mis on parandatud (kõik – värv, tekstuur, joonis on ühtlased) ja ainult Teie mälu võib Teile midagi meelde tuletada. Lisaks sellele, lokaalse paranduse käigus kasutatud kaitsevahendid oluliselt suurendavad istmete võimet vastu pidada kulumisele, määrdumisele. Samuti suurendavad naha või kunstnaha elastsust.

Vinüüli, plastiku ja seemisnaha parandus

Tellige lokaalne parandus kohe ja praegu telefonil  51 26 977 või kirjutage meile info@forlux.ee

Plastikpindade parandus
Värvitooni segamine 10,00 €
Plastpindade parandus al. 35,00€
Plastiku värvimine (plastikpolster) al. 40,00€

Me hoolime Teie autost !

Kõige rohkem koos antud teenusega meil tellitakse: