Keemiline puhastus

Sõidukit kasutades on autosisu materjali vananemine ja kulumine paratamatu. Ainuke asi, mida saab teha auto vananemise peatamiseks on süstemaatiliselt kasutada professionaalseid teenuseid.

Väide, et interjööri keemiline puhastus on lihtsalt salongi puhastus, et “auto kiirusele see ei mõju“, ja seega antud teenus on ebavajalik, on täiesti vale arusaam.

Meie tööga Te saavutate hubase, puhta ja meeldiva autosalongi. Lisaks aeglustub regulaarse hoolduse tulemusena auto vananemine 2-3 korda, Miks? Sest keemiline puhastus ei ole lihtsalt auto puhastamine – see on autosalongi tõhus kaitse kõikide kahjulike keskkonna tegurite vastu. Kas see pole mõjuv põhjus külastada meie salongi?!

Mida enam edasi lükata puhastust, seda raskem on mustust eemaldada!

Isegi regulaarne oma jõududega teostatud hooldus ei taga täielikku puhtust. Mustus sööb ennast materjali tekstuuri sisse, mis kaotab oma esialgsed omadused, tekivad teadmata päritoluga täpid, värv tuhmub, tugevnevad lõhnad. Ise interjööri puhastamine võib olla üsna problemaatiline ja ebaefektiivne.

Soovides kokku hoida keemilise puhastuse arvelt ja tehes seda ise käepäraste vahenditega võib tekkida olukord kus Teie kulutatud aeg ja raha ei too tulemust ning mustus on lihtsalt laiali hõõrutud ja selle eemaldamiseks on vaja teha veelgi suuremaid kulutusi. Kogemuste ja seadmete puudumine nind valede keemiliste ainete valik toob ka pigem kahju kui kasu.

Parim variant on usaldada see ülesanne professionaalidele nagu meie seda oleme!

Keemiline puhastus

Keemiline puhastus on aeganõudev protsess, mis kestab mitu tundi ja hõlmab kõiki tekstiili-, naha-ja plasikpindade töötlemist.
Auto keemilise puhastuse protsess võtab 4 kuni 8 tundi ja sõltub auto mustuse tasemest. Pärast keemilist puhastust  peab auto kindlasti olema korralikult kuivatatud. Seega keemilise puhastuse tsükkel keskeltläbi võib võtta aega üks ööpäev.

Soovitame Teil teha keemilist puhastust vähemalt kord aastas.

Töösolev auto peab läbima mitu etappi:

  • Eelpuhastus. Salongi kuivpuhastus spetsiaalse tolmuimejaga, mis korjab kergelt kättesaadava mustuse.
  • Vajadusel auto interjööri lahti võtmine, et kätte saada raskesti ligipääsetavates kohtades oleva mustuse;
  • Auto interjööri märgpuhastus, mille jooksul kasutatakse spetsiaalseid töö- ja puhastusvahendeid, eemaldades mustuse ja plekid jne;
  • Auto kuivatamine – peale keemilist puhastust on hädavajalik auto korralikult kuivatada, vastasel juhul keemilisel puhastusel ei ole mingit mõtet..

Töö käigus me pöörame erilist tähelepanu detailidele – isegi kõige raskesti ligipääsetavates kohtadest saame mustuse kätte. Tugevalt määrdunud kohtadel kasutame spetsiaalseid vahendeid, mis igaüks on mõeldud spetsiaalselt konkreetse mustuse eemaldamiseks.

Selle kõige tulemusena auto on puhas ja korras!

Kaovad ebameeldivad lõhnad, salong, saab värske ja puhta ilmega!

Pind muutub siidiseks, tekstuur on taastatud ja saab tagasi loomuliku värvi!

Nahk muutub elastseks ja pehmeks!

Oluline on ka,et keemilise puhastuse viimase lihvina salong kaetakse spetsiaalse ainega mis pärsib tolmu ja mustuse sügavale tungimist, kaitseb salongi pleekimise ja UV-kiirguse eest.

Kui Te pole kunagi teinud keemilist puhastust, saame julgelt väita, et auto on väga määrdunud ja vajab põhjalikku puhastamist.
Puhas auto on sama oluline kui tehniliselt korras auto.

Külastage meid või võtke meiega ühendust telefonil 51 26 977 ja saate täieliku ülevaate teenuse kohta. Teenuse maksumus sõltub eelkõige auto suurusest ja saastatuse astmest salongis, kuid me alati saame leida Teile sobiva lahenduse!

Keemeline puhastus al. 120,00 €
ühe iste keemiline puhastus 30,00€
juhipoolse põrandamatti keemiline puhastus 25,00€

Kõige rohkem koos antud teenusega meil tellitakse: