Nahahooldus

Tänu sellele, et nahk on nii vastupidav, kasutatakse seda paljude autode salongides. Nahkistmed on pehmed, mugavad, vastupidavad ja praktilised. Lisaks kõigele on nahkistmed kallid ja stiilsed.

Kahjuks paljud autoomanikud arvavad, et nahkistmetega auto ei vaja hooldust, kuna nahk on praktiline, ei kulu ja sellega ei juhtu üldiselt kergelt midagi. Kuid probleemid algavad koheselt kui Te nii mõtlete. Tegelikult praktika näitab, et vaatamata sellele, et nahk on vastupidav ja imelihtsalt kasutatav vajab ta ikka hooldust ja hoolitsust. Nahale võivad halba teha kõrge või madal temperatuur, otsesed päiksekiired, puhastusvahendid, mis ei ole mõeldud naha hooldamiseks.

Kui nahaosad autos ei saa piisavat hooldust siis pika aja peale nahk kuivab ja kulub. Tekivad suuremal või väiksemal määral kulumised, värv ja naha tekstuur muutub. Mõnikord tekivad isegi praod. Mõnel autoomanikul autosalong kulub viie aasta jooksul nii, nagu auto oleks kahekümne aastane.

Kui tihti me näeme, et auto nahksisu eest hakatakse hoolitsema alles siis, kui salong on juba nii kulunud, et kaotab igasuguse väljanägemise. Te peate regulaarselt hoolitsema oma kalli auto nahksisu eest, et mitte viia nahksisu tasemele, kus ei saa midagi teha enam, peale naha väljavahetamise.
NB! Juhul, kui Te otsustate hoolitseda naha eest, valige väga tähelepanelikult naha hooldusvahendeid. Ärge kandke nahale korraga liiga palju hooldusvahendit ja ärge puhastage nahka tihedamini kui kord kuus.

Nahkistmete hooldamiseks

Nahkistmete hooldamiseks on vaja vähemalt kord aastas teha professionaalne keemiline puhastus ja katta istmed kaitsva vahendiga. Hiljem saab puhtust hoida kaitseõliga või kreemiga.

Tulge meie juurde, et teha oma autole nahksisuhooldust ja Te saate tagasi auto, mille istmed on puhastatud professionaalsete vahenditega ja kaetud kaitsva kreemiga, mis teeb nahksisu pehmeks, säilitab naha loomulikud omadused ja kaitseb ennetähtaegse kulumise ees.

Nahahooldus

Terve auto naha hooldus 65,00 €

Teretulemast Forlux’i !

Helistage 51 26 977 või kirjutaga info@forlux.ee juba täna.

Tihti koos nahahooldusega meie käes tellitakse järgmised teenused: