Aurupuhastus

Auto aurupuhastus

Auto aurupuhastus on viimase aja auto hoolduse trend. Kus juures oluline on see, et hooldada saab mitte ainult autokere vaid terve auto sisu.

Aurupuhastus toimib väga lihtsa põhimõttega – kõik pinnad puhastakse auruga, mis väljub aurugeneraatorist rõhuga 7-10 bar ja temperatuuriga 120°С. Kõrge surve ja kõrge temperatuur on piisavad, et lahustada iga mustust. Aur kergesti puhastab autokere, mootori, veljed, ei kahjusta värvi, klaasi, plastiku ja muid pindasi autos.

Auru on täitsa ohutu ning umbes 10-15 sm kaugusest aurupüstoli otsikust aur on ohutu inimnahale.

Samuti auruga on hea sellega et aur ei kahjustada auto elektroonikat mida tänapäeva autodes on lihtsalt öeldes palju.

Salongi aurupuhastus.

Kui Te otsustate puhastada enda auto salongi auruga teadke, et tänu sellele, et auru temperatuur on kõrgem kui 95°С salongi puhastus ei vaja keemiat – aur desinfitseerib, puhastab ja täiesti eemaldab ebameeldivad lõhnad. Aur tungib igale poole ning aur puhastab ka kõige raskemini puhastatavad kohad.

Samal ajal aur on täiesti ohutu Teie auto salongile. Auruga saab puhastada nahka, plastiku, veluuri, kummi ja klaasi.  Kui teostada kõrgerõhuga aurupuhastus siis Teie auto muutub mitte ainult puhtaks, vaid ka steriilseks. Aurupuhastus peetakse üheks „rohelisemaks“ puhastusteenuseks ning antud teenus ideaalselt sobib allergikutele.

Aurupuhastus

Oluline asi, mida Te peate meeles pidama – aurupuhastus on oluliselt kiirem, kui tavaline keemiline puhastus – auruga puhastatud auto ei vaja kuivatamist.

Aurupuhastus maksab 60€ ja ei sõltu mustuse tasemest.

Helistage  51 26 977, tulge ja proovige aurupuhastus juba täna.

Me hoolime Teie autost !