Elektritööd

1. Elektriseadmete remont ja diagnostika

2. alarmide, Immobilaiserite, Parkimisandurite, käed vabad süsteemide, GPS paigaldamine ja remont.

3.audio-video komponentide pagaldusjaremont.

AutoAudio

1. audio-video komponentide paigaldus, asendamine ja remont.

2. Kõrgekvaliteetse heli ehitamine (SQ, SPL,ESPL)

3. Heli seadistamine ja reguleerimine.

4. Müraisolatsiooni  paigaldus.

Auto heliisolatsioon

Heliisolatsioonon üks peamisi tegureid, mis näitab kallite autode mugavustjaeripära. Madalheliisolatsiooni tase sõidukis mõjub juhi väsimusele ja juhi tähelepanule. See on eriti märgatav suurtel kiirustel, kui üldine müra autosalongis jätäb mulje, etauto varsti läheb lendu. Just sellepärast äriklassiautos ei ole tunda kiirust. Hea heliisolatsioon  suurendab ka auto helisüsteemikvaliteeti. Vägasageli kliendid pärast heliisolatsiooni tööd märgivad, et müravä hendamise tõttu parane bhelikvaliteet autos.

Tegurid mis mõjutavad  autoheliisolatsiooni

Kõikmüra, mis tuleb rehvidest, mootorist, ülekandest, tuulest  jne. edastab autokerele ja omakorda tekitab müra salongis ja luues tugevat helitausta. Heliisolatsioon auto on mõeldud selle tausta vähendamiseks. Heliisolatsioon tervikuna on keeruline tööde kompleks heli tausta vähendamiseks(summutamiseks) ja et tekitada tõkkeid helilainete tungimist autosalongi.

Heliisolatsiooni paigaldus autos

Kuidas me teeme auto heliisolatsiooni? Mis vähendab mürataset autos? Heliisolatsiooni pagaldus viiakse läbi kõikidele probleemsetele salongiosadele ja paigaldatakse salongi poolt. Selleks eemaldatakse kõik polstrid, eemaldatakse istmed ja vaipkate. Kereosad puhastatakse mustusest, kuivatatakse ja vabastatakse rasvast. Vajadusel eemaldatakse auto tehase isolatsioon. Parim helipidavus autos  on õige isolatsiooni materjali paigutus kõrge vibratsioonikohtades ja oluline on täielik kokkupuude autokerele. Materjalid on bituumeni baasil ja liimitavad. Nende eesmärk on vähendada vibratsiooni ja müra pindadele. Kui materjali paigaldatakse, siis soojendatakse keretööstusfööniga ja rullitakse rulligatäielikult kerepinnale. Kui materjali allajääb õhumulle, siis see ei toimi ja see mõjutab auto heliisolatsiooni. Teine kiht kantakse peale poorse absorbeeriva materjaliga, et vähendada heli laineid. Auto salongi heliisolatsioon hõlmab endasse järgmisi töid: uksed, põrand, lagi, pagasiruum, poritiivad, kapott.

Auto uste heliisolatsioon

Autode uksed on suured ja on võimelised taasesitama helisid tänavalt suures mahus. Tehaseisolatsioon auto ustel tavaliselt jätab palju soovida. Uste heliisolatsiooni paigaldatakse välisplekki sisemisele poolele ja polstrialusele plekkile. See sulgeb kõik tehnoloogilised avad. Õige heliisolatsioon ei saa olla ilma, et isoleerida uksepolstrid. Samas isoleeritud uks on ka kinnine kõlarikoda. Midbass suletud mahus mängib avalikumalt ja sügavalt.

Rattakoobaste isolatsioon

Rattakoobaste heliisolatsioon on üks tähtsamaid käimasolevaid töid auto heliisolatsioonis. Rattakoobaste lähedal on müraallikas kõrge. Koobaste isolatsiooniks pannakse palju paksemat bituumenit, et hoida kõvemat rattaste müra ära. Põranda heliisolatsiooni kompleksis on ka rattakoobaste isolatsioon.

Põranda isolatsioon

Õigesti tehtud põrand on suurem osa auto heliisolatsioonist. Mootoriruumi heliisolatsioon(kilp) on kompleks põranda heliisolatsioonist. Materjalid, mida kasutatakse põrandal on paksust bituumenist ja hästi hoiavad mürakerelt.

Lae isolatsioon

Paljud usuvad, et lae isolatsioon mängib rolli ainult vihmakorral, kuid see pole nii. Lagi on suure pindalaga ja madala jäikusega, mistõttu on suurepärane vibratsiooni tekitaja. Lagi peegeldab laineid ja hästi kostab müra tänavalt eriti sõites suurel kiirusel (õhutakistus).

Pagasiruumi isolatsioon

Pagasiruumi heliisolatsiooni tuleb teha luukpära keredega autodel, kus salong ei ole  isoleeritud pakiruumist. sama häid tulemusi on saavutatud, ka sedaanidel, eriti kui sinna installeerida subwoofer.

Kapoti isolatsioon

Kapoti heliisolatsiooniga saab vähendada heli mootormürast, mis mõjutab üldise heliisolatsiooni autos. Seda on eriti hästi kuulda, kui mootor töötab tühikäigul või sõites liiklusummikutes. Konsulteerige meie ekspertidega ja valige optimaalse programmi auto heliisolatsioonijaoks.

Teretulemast Forlux’i!

Elektritööd

Helistage 51 26 977 või kirjutage info@forlux.ee juba täna.

Tihti koos nahahooldusega meie käes tellitakse järgmised teenused: