Müügieelne ettevalmistus

Mõnikord autod ,mida soovitakse müüa ei ole alati kõige paremas seisus – kriimustused, kulunud värv, salong on kulunud ja määrdunud ning nõuab värskendust, väikesed mõlgid – kõik need asjad vähendavad oluliselt auto väärtust ostjate silmis. Eriti praegu, kui niisugust tegu nagu auto ost kaalutakse ikka mitu-mitu korda. Mõelge mille peale Te pöörate tähelepanu, kui otsite endale uut autot ? Esmalt vaatate, kas auto on väliselt korras, kas ta on ilus, kas salong on puhas ja mis tehnilises seisukorras auto on. Müügieelne ettevalmistus on lihtne ja tõhus vahend, et tõsta auto hinda ja müüa auto oluliselt kiiremini kui seda teevad teised.

Me hindame Teie auto seisukorda ja leiame kõige efektiivsemad vahendid kuidas Teie auto väärtust tõsta.

Selleks, et saada maksimaalset kasu automüügist on vaja näidata potensiaalsele ostjale autot paremast küljest ja just seda võimaldab müügieelse ettevalmistuse teenus mida saab teostada salongis „Forlux“.

Sõltuvalt auto seisust me pakume just Teile optimaalset teenuste komplekti: poleerimine, keemiline puhastus, vajadusel autosisu remont, klaasi mõrade ja täkete remont ning mõlkide eemaldus.

Meie töö tulemusel tuhmunud auto muutub atraktiivsemaks ja läikivaks nii seest kui väljast. Puhas, hooldatud auto alati tõmbab endale tähelepanu ja sellepärast leiab ostja lihtsamini ja kiiremini. Veel üks mitte vähem oluline asi on müügihind, mis on mõnevõrra kõrgem kui samadel autodel, mis ei ole läbinud müügieelset ettevalmistust. See tähendab, et mõningad raha investeeringud on põhjendatud.

Vastavalt vajadusele saame eemaldada mõlgid ilma värvimiseta, taastada poleerimisega autokere sära, anda tuledele uue elu, puhastada salong, kaotada ebameeldivad lõhnad. Peseme korralikult Teie auto ning soovi korral peseme ka mootori, parandame katkised istmed( ka nahkistmed), taastame plastikosad, veluuri.

Müügieelne ettevalmistus

Tehes müügieelse ettevalmistuse meie salongis, saate maksimaalse kasumi minimaalselt võimaliku raha eest!

Helistage juba praegu 51 26 977 või kirjutage info@forlux.ee ja pange aeg kinni!

Me hoolime Teie autost!

Müügieelne ettevalmistuse teenuse hind alates al. 150,00 €

Kõige rohkem koos antud teenusega meil tellitakse: