Taastav poleerimine

Puhas ja hoolitsetud auto näeb välja oluliselt parem kui räpane. Ideaalset puhtust saavutada on iga korraga aina raskem, kuna auto kerele tekivad pidevalt mikropraod. Mikropragude eemaldamiseks on välja töötatud taastav poleerimine. Taastavaks poleerimiseks kasutakse kahte sorti poliroole – pulbrilised ja vedelad.

Pulbrilised poliroolideemaldavad vana lakipealset kihti ja tänu sellele suudavad eemaldada ka mikropragusid. Sellepärast ei tohi neid uute autode puhul kasutada. Vedelad poliroolidon tehtud vaha põhjal. See täidab mikropraod ja tekitab autokerele kaitsva kihi, mis suudab kaitsta autot 2-12 kuud, sõltuvalt poliroolist, kasutamistingimustest ja poleerimise tehnikast.

Poleerimise eesmärk –  taastata Teie auto sära ja kaitsta seda tulevikus.

Poleerimist on kahte tüüpi – kaitsepoleerimine ja taastav poleerimine.

Erinevused kaitsva ja taastava poleerimise vahel.

Põhierinevus kaitsva ja taastava poleerimise vahel on selles, et kaitsev poleerimine on regulaarne protseduur, mille põhieesmärk on kaitsta auto kere halbade ilmastikutingimuste eest.

Taastav poleerimine on vajalik siis kui auto on juba aja jooksul kannatada saanud ja on vaja eemaldada tekkinud mikropraod, kulunud kohad, mitte väga sügavad kriimustused.

Lisaks kere poleerimisele on võimalik teha ka tulede poleerimist, mis võib sõltuvalt tulede seisust suurendada nende efektiivsust kuni 50%.

Taastav poleerimine koosneb järgmistest etappidest:

  1. Täiuslik auto välipesu. Esmalt peseme Teie auto, eemaldame kogu mustuse, kõik bituumeni ja putukate jäljed. Seejärel kuivatame Teie auto.
  2. Saviga puhastamine. Spetsiaalse savi kasutamine auto kere puhastamiseks on üks põhifaktoritest, mis mõjutab seda kuidas poleerimine väja tuleb. Savipuhastus on aeganõudev protsess ja  savi ise on suhteliselt kallis, seetõttu paljudes kohtades seda ei kasutata. Meie teeme Teie auto enne poleerimist puhtaks, kasutades spetsiaalset savi, mis eemaldab värvikihist viimsegi mustuse!
  3. Esmane poleerimine.

Esmane poleerimine toimub kolmes etapis ja igas etapis kasutatakse erinevaid poleerimispastasid. Praegu on olemas palju erinevaid poleerimise vahendeid, kuid meie kasutame ainult kõige paremaid! Alguses poleeritakse kõige suuremad ja sügavamad kriimustused.Järgmise pastaga poleeritakse väiksemad kriimustused. Kõige viimase poleerimisega eemaldatakse laki matt läige.

  1. Viimane poleerimine eemaldab järelejäänud puudujäägid ja annab autole uue sära.
  2. Põhjalik pesu. Teie auto pestakse uuesti, et eemaldada kõik viimase poleerimise pasta jäägid.
  3. Kaitsepoleerimine. Sellel etapil kasutame kaitsepolümeere, mis on tehtud tefloni-, vaha-või silikoonbaasil. Need tekitavad Teie autole kaitsekihi, mis täiendavalt kaitseb Teie autot meie ilmastikutingimuste eest.

Kogemused on näidanud,et esimesena „tuhmuvad“ need autod, mis ei ole saanud tavalist kaitsepoleerimist.

Taastav poleerimine võib täielikult muuta Teie auto välimust. Isegi vana või kulunud auto saab muuta säravaks kasutades taastavat poleerimist.

Taastav poleerimine

Meie eesmärgiks on uued tehnoloogiad, meeldiv teenindus ja teenuse tasemele vastavad hinnad.

Tulge meie juurde tasuta konsultatsioonile!

Helistage 51 26 977 ja pange aeg kinni.

Kere poleeremine 150,00 -200,00 €
           üks detail 25,00 €
Exclusive service / poleeremine + Cquartz (vedel klaas) 250,00-300,00 €

ME HOOLIME TEIE AUTOST !