Autotulede poleerimine

Samuti nagu auto, hakkavad ka autotuled vananema koheselt, kui auto on väljunud tehasest. Vananemise kiirus oluliselt sõltub auto kasutamise tingimustest, pesemise sagedusest, teede oludest jne. Tulede vananemine toimub aeglaselt ja Teile märkamata. Lihtsalt üks hetk Te avastate, et auto tuled on tuhmunud ja Te lihtsalt ei näe enam hästi kui sõidate pimeduses. Tuhmunud tuled vähendavad oluliselt sõiduohutust – Te ei näe ise hästi ja vastutulevad autojuhid on pimestatud, kuna tuhmunud tuled segavad tulede fokusseerimist.

Meil on Teile pakkuda lahendus! 

Laske tuled poleerida! Seda tehakse paari tunni jooksul ning maksate antud teenuse eest murdosa sellest,mis läheks maksma uued tuled!  

Soovitame Teil tulla meie juurde ja me taastame (poleerime) teie auto tuled ja paari tunni pärast sõidate ja tunnete mõnu sellest, et kõik on nii nagu peab olema ja Te naudite seda, et näete kõike.

Tulede poleerimisel teostatavad protseduurid:

Esmalt, peseme korralikult autotuled, siis puhastame need rasvast, bituumenist, putuka jälgedest – ühesõnaga valmistame tööpinna ette.

Poleerimise käigus kasutame üksteise järel viite erinevat poleerimispastat ja liivapaberit. Peale igat poleerimisetappi kohtrollime mis seisus on auto tuled.

Kokkuvõttes peale 2-3 tundi saate tagasi auto, mille tuled lasevad läbi kuni 50% rohkem valgust (seda kinnitavad sõltumatud testid).

Teie autotuled teenivad Teid veel pikalt kui lasete neid taastada!

Helistage juba täna tel 51 26 977

Ühe tule poleerimine

Pastaga poleerimine 16,00 €
Lihvimine ja poleerimine 32,00 €
Lihvimine, poleerimine ja kaitselakkiga katmine 40,00 €

Me hoolime Teie autost!

Kõige rohkem koos antud teenusega meil tellitakse: