Nano Glass Treatment

XXI sajandi on nimetatud nanotehnoloogia sajandiks. Nanoosakeste omadustest me teame veel väga vähe, neid uurivad tuhanded teadlased üle maailma ja iga päev nad teevad imelisi leiutusi, mis muudavad juba praegu meie elu. Klaasi kaitsevahend Nano Glass on üks niisugustest leiutistest, mida kasutakse autotööstuses.

Nano Glass on pikaajaline vetthülgav vahend klaaspindadele.

Mida see annab kui töödelda autoklaase Nano Glass vahendiga?

  1. Oluliselt suureneb sõidu turvalisus – läbi töödeldud klaasi Te näete isegi kõige halvamate ilmastikuoludega.
  2. Suureneb sõidumugavus – sõita on oluliselt mugavam, eriti pahades ilmastikuoludes;  silmad ei väsi ja pimedal ajal ei pea pingutama, et näha mis teedel toimub.
  3. Säästlikkus – väheneb klaasipuhastusvedeliku kasutamine ja kojamehed kuluvad oluliselt vähem.

Nano Glass’i kasutamine võimaldab täiesti loobuda kojameeste kasutamisest kiirusel üle 80 km/t.

Peale Nano Glass’i kandmist autoklaasile vihm nn „põgeneb“ vastutuule mõjul, selle asemel, et jääda autoklaasile.

Lisaks kaitseb Nano Glass autoklaasi lume, jää, mustuse ja putukate jääkide eest.

Kas Teil on juhtunud, et talvel peate peatuma, et puhastada esiklaas sinna jäänud lumest, kuna kojamehed ei suuda puhastada piisavalt? Kasutades Nano Glass´i ei teki Teil vajadust seda enam teha. Te imestate kui kergelt ja kvaliteetselt kojamehed puhastavad esiklaasi igal kiirusel!

Mida me siis teeme Teie esiklaasiga, kui Te tulete meie juurde Nano Glass Treatment’ile?

Esiteks me puhastame ja kuivatame esiklaasi, et alustada protseduuri. Teiseks, me veelkord peseme esiklaasi veega ja peale seda puhastame esiklaasi lahustiga, mis on tehtud piiritusebaasil. Ning peale seda kantakse auto esiklaasile  nano preparaat Nano Glass. Seejärel teeme 20-30 minutit pausi ning puhastame laigud ja katame esiklaasi veel ühe kaitsekihiga.

Kogemused näitavad, et Nano Glass kaitsevahend oluliselt parandab klaaside puhastust talvisel ajal. Suvel saate samuti väga lihtsalt puhastada putukaid – neid saab lihtsalt ära pesta.

Põhi