ReShine kaitsev poleerimine

Kas Te soovite, et Teie auto näeks välja justkui paar aastat noorem?

Kas Te soovite, et Teie auto alati säraks nagu uus?

Siis tulge meie juurde ja laske teha värvi kaitsevat poleerimist!

Kui tihti Te pole rahul sellega, et Teie auto kere ei läigi enam nii, nagu ta läikis siis, kui auto oli alles ostetud ?

Kuidas Teie arvates on vaja hoolitseda autokere eest ?

Kuidas Te kannate hoolt enda naha eest ? Arvatavasti pesete seda regulaarselt , kaitsete erinevate kreemide ja protseduuridega välismõjude ees. Kas vastab tõele ?

Autokeret kattev värv ja lakk on auto nahk ja kaitset vajab ta isegi rohkem kui inimnahk.

Värvi kaitsevat poleerimist kasutatakse auto kere profülaktiliseks kaitsmiseks ning ta täidab kahte ülesannet: kaitseb ja teeb ilusaks.

Kasutatav polirol katab autot ja nii tekib uus kaitsekiht, mis kaitseb auto kere abrasiivsete (liiv, mustus) ja keemiliste (sool) mõjufaktorite eest. Kaitsekiht kaitseb ka UV-kiirguse eest. Peale poleerimist särab Teie auto rohkem, määrdub vähem ning on kergesti pestav ja ei pleegi päikese käes.

Värvi kaitsevat poleerimist võib kasutada ka siis kui autokere läige on tuhmunud ja autokere on isegi veidike kannatada saanud. Me saame taastada Teie auto läike ilma, et peaks kere aluskihti eemaldama.

Värvi kaitsevat  poleerimist on soovituslik teha hooaja vahetusel – sügis-talv ja kevad-suvi ja antud protseduuri on vajalik  teostada regulaarselt.

Kõige efektiivsem värvi kaitsev poleerimine on siis kui seda tehakse uuele autole. Siis on see kõige kasulikum ja annab kõige suurema kasuteguri. Kuid ärge kurvastage juhul kui Teie auto on veidike kaotanud enda sära – me saame selle taastada, kuna me tegeleme sarnaste probleemidega iga päev ja teame mida teha, et autoomanik oleks rahul.

Millepoolest erinevad värvi kaitsev poleerimine ja värvi taastava poleerimine?

Esiteks,värvi kaitsev poleerimine on hädavajalik regulaarne toiming mida on vaja teostada, et auto oleks korras. Värvi taastavat poleerimist kasutatakse siis, kui auto kerele on juba tekkinud teatud probleemid.

Värvi kaitsev poleerimine lisab autole läike ja muudab autovärvi rikkalikumaks. Värvi kaitseva poleerimise peamine ülesaanne on kaitsta auto keret negatiivsete välisfaktorite eest.

Taastev poleerimine eemaldab väikesed kriimud, laigud auto kerelt ja peeglitelt.

Peale värvi kaitsvat poleerimist:

  • Auto värv ei tuhmu ja ei pleegi
  • Auto särab
  • Auto on kergesti pestav
  • Tõrv ei jää Teie auto külge
  • Sool (mida on palju meie tänavatel) ei mõju Teie autole

Taastava poleerimise arv on piiratud ainult auto värvi ja lakikihi paksusega – kõik muu on võimalik korda teha. Kaitsepoleerimine võimaldab kaitsta Teie autot täiesti valutult ilma, et peaks kasutama taastavat poleerimist.

Autokere on auto kõige kallim osa.

ReShine kaitsev poleerimine

Kas Te teate, et odavam on kaitsta kui taastada?!

Tulge meie juurde tasuta konsultatsioonile!

Helistage 51 26 977 ja pange aeg kinni.

ME HOOLIME TEIE AUTOST !

ReShine kaitsev poleerimine maksab ainult 65€.

Kõige rohkem koos antud teenusega teil tellitakse: